iTALYADA MİMARLIK MASTER PROGRAMI

Design and Management of Structural Technologies in Architectural Works

Ücret : 6000  €

 12 aylık profesyonel mastır programı 3 ayrı döneme ayrılır. Program, alanında tanınmış profesyonel mühendisler, mimarlar ve yerli-yabancı üniversite profesörlerinin, tam-zamanlı sınıf dersleri ya da çevrimiçi dersleri (talep edilirse İngilizce olarak) seklinde verdiği eğitimi; önemli inşaat şantiyelerinde düzenlenen rehberli gezileri ve seminerleri içerir.  Son 5-6 ay her öğrencinin kendisine sunulan ve sınıf ortamında resimlerle tasvir edilip detaylıca açıklanan birçok önemli proje arasından seçeceği bir tanesi üzerinde staj görmesini kapsar.

Program  Kasım 2013’da başlar ve 2014’da Ekim sonunda sona erer. Harç ücretleri 5.500,00 € dur ve Politecnico’nun kütüphane, bilgisayar odaları vb. hizmetlerinden faydalanabilmek için de 500,00 € tahsis edilir. Özellikle yabancı öğrenciler için ekonomik destek ve konaklama imkânları da sağlanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için saskinbakkal@prontoitaliaedu.com mail adresine mail atabilir veya merkez ofisimiz 0216 355 23 46 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

PROGRAM İÇERİĞİ

Mastır programı, ilgili fakülteden mezun ya da en azından uluslararası teklifler ve yerel yasalar tarafından da yönetilen özel tasarım  projeleri için mimari biçimler, taşıyıcı yapılar ve teknolojileri arasındaki karşılıklı ilişki alanındaki bilgilerini uygulama ve tamamlamayı hedefleyen denk bir diplomaya sahip tüm mimar ve mühendislere hitap eder. Özellikle, tarif edilen Mastır vizyonuna en uygun olanlara profesyonel alanda staj sunulmaktadır.

 

Daha detaylı bilgi için saskinbakkal@prontoitaliaedu.com mail adresine mail atabilir veya italya eğitim müdürümüz veya uzman italyan danışmanlarımızdan randevu almak için  merkez ofisimiz 0216 355 23 46 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

*